NEMOKAMAS PRISTATYMAS pirkiniams nuo 40€!

Privatumo politika

Paskutinį kartą atnaujinta 2023 m. kovo 29 d.
Įsigaliojimo data 2023 m. kovo 29 d.

Šioje privatumo politikoje aprašoma UAB MINISO LT, Upės g. 9, Vilnius 09308, Lietuva, el. paštas: info@miniso.lt, telefonas: +370 698 79 297, renkamos informacijos panauda ir atskleidimas, naudojantis mūsų svetaine ( https://miniso.lt ). Naudodamiesi mūsų Paslaugomis bei svetaine, jūs sutinkate, kad būtų renkama, naudojama ir atskleidžiama informaciją pagal šią Privatumo politiką. Jei nesutinkate su šia Privatumo politika, prašome nesinaudoti Paslaugomis bei svetaine.

Asmens duomenis mes tvarkome teisėtai, skaidriai ir sąžiningai, iš anksto nustatytais tikslais ir tik tokia apimtimi, kuri reikalinga tikslams pasiekti. Tvarkydami asmens duomenis, siekiame, kad jie būtų tikslūs, saugūs, konfidencialūs, tinkamai laikomi ir saugomi.

Tvarkydami Jūsų asmens duomenis mes laikomės Bendrojo asmens duomenų apsaugos reglamento (toliau – BDAR), Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, taip pat kituose teisės aktuose nustatytų asmens duomenų tvarkymo reikalavimų.

 1. Informacija, kurią renkame:

  1. Vardas ir Pavardė
  2. El. paštas
  3. Telefono numeris
  4. Adresas
  5. Mokėjimo informacija
 2. Kaip mes renkame jūsų informaciją:

  Mes renkame / gauname informaciją apie jus tokiu būdu:

  1. Kai naudotojas užpildo registracijos formą arba kitaip pateikia asmeninę informaciją
  2. Sąveika su svetaine
  3. Iš viešųjų šaltinių
 3. Kaip mes naudojame jūsų informaciją:

  Naudosime surinktą informaciją apie jus šiais tikslais:

  1. Rinkodara / reklama
  2. Naudotojo paskyros kūrimas
  3. Atsiliepimai
  4. Klientų atsiliepimų rinkimas
  5. Apdorojamas mokėjimas
  6. Palaikymas
  7. Tvarkyti klientų užsakymą
  8. Ginčų sprendimas

 4. Kaip dalinamės jūsų informacija:

  Mes neperduosime jūsų asmeninės informacijos jokiai trečiajai šaliai be jūsų sutikimo, išskyrus aprašytas ribotas aplinkybes žemiau:

  1. Rinkodaros agentūros
  2. Google Analytics
  3. Duomenų rinkimas ir apdorojimas

  Reikalaujame, kad tokia trečioji šalis naudotų perduotą asmeninę informaciją tik tam tikslui, kuriam buvo perduota, ir nelaikyti jos ilgiau nei reikia vykdant minėtą tikslą.

  Taip pat galime atskleisti jūsų asmeninę informaciją esant šioms aplinkybėms: (1) laikytis taikomų įstatymu, reglamentu, teismo įsakymu ar kitais teisės aktais procesas; (2) kad būtų vykdomi jūsų susitarimai su mumis, įskaitant šią privatumo politiką; arba (3) atsakyti pretenzijoms, kad jūsų naudojimasis Paslauga pažeidžia bet kokios trečiosios šalies teisės. Jei Paslauga ar mūsų įmonė sujungiama arba įsigyjama su kita įmonė, jūsų informacija bus viena iš turtas, kuris perduodamas naujajam savininkui.

 5. Jūsų informacijos saugojimas:

  Mes saugosime jūsų asmeninę informaciją dėl Nuo 90 dienų iki 2 metų po to, kai naudotojai nutraukia savo paskyras arba už as tol, kol to mums reikia tikslams įgyvendinti kuri buvo surinkta taip, kaip nurodyta šiame Privatumo politika. Mums gali tekti išlaikyti tam tikrus informacija ilgesniam laikui, pvz įrašų tvarkymas / ataskaitų teikimas pagal taikoma teisė arba dėl kitų teisėtų priežasčių kaip teisinių teisių įgyvendinimas, sukčiavimas prevencija ir kt. Likusi anoniminė informacija ir apibendrinta informacija, nei viena, nei kita identifikuoja jus (tiesiogiai ar netiesiogiai), gali būti saugomi neribotą laiką.

 6. Jūsų teisės:

  Priklausomai nuo taikomų įstatymų, galite turėti teisę pasiekti ir ištaisyti arba ištrinti savo asmens duomenis arba gauti savo asmens duomenų kopiją duomenis, apriboti arba prieštarauti aktyviems Jūsų duomenų tvarkymas, paprašykite mūsų pasidalinti (port) jūsų asmeninę informaciją kitam subjektui, atšaukti bet kokį sutikimą, kurį mums suteikėte tvarkyti savo duomenis, teisę pateikti skundą su įstatymų nustatytais įgaliojimais ir tokiomis kitomis teisėmis kaip gali būti aktualu pagal galiojančius įstatymus. Į pasinaudoti šiomis teisėmis, galite parašyti mums adresu info@miniso.lt. Mes atsakysime į jūsų prašymą pagal galiojančius įstatymus.

  Atkreipkite dėmesį, kad jei neleisite mums rinkti arba apdoroti reikiamą asmeninę informaciją arba atšaukti sutikimą tvarkyti tą patį reikalingais tikslais, galbūt negalėsite pasiekti arba naudotis paslaugomis, kurioms teikiama jūsų informacija buvo ieškoma.

 7. Slapukai ir kt.

  Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip juos naudojame ir jūsų pasirinkimai, susiję su šiuo stebėjimu technologijas, skaitykite mūsų Slapukų politika.

 8. Saugumas:

  Jūsų informacijos saugumas yra svarbus mums ir mes naudosime pagrįstas saugumo priemones kad būtų išvengta praradimo, netinkamo naudojimo ar neteisėto naudojimo Jūsų informacijos pakeitimas pagal mūsų kontrolė. Tačiau, atsižvelgiant į būdingą riziką, mes negali garantuoti absoliutaus saugumo ir todėl negalime užtikrinti ar garantuoti bet kokios informacijos, kurią mums perduodate, saugumą ir jūs tai darote savo rizika.

 9. Skundas / Duomenų apsaugos pareigūnas:

  Jei turite klausimų ar rūpesčių dėl apdoroti turimą informaciją su mumis galite siųsti el. laišką mūsų skundų pareigūnui adresu UAB MINISO LT, Upės g. 9, Vilnius, paštas: info@miniso.lt. Išspręsime jūsų problemas pagal galiojančius įstatymus.

Privatumo politika, sukurta naudojant CookieYes.

Atnaujinama...
 • Krepšelyje nėra produktų.