NEMOKAMAS PRISTATYMAS pirkiniams nuo 40€!

APIE MUS

MINISO – inovatyvaus gyvenimo būdo ir įvairaus dizaino prekių ženklas. MINISO siūlo aukštos kokybės namų apyvokos, kosmetikos, sporto, kanceliarijos ir kitas prekes už visiems prieinamą ir draugišką kainą. MINISO ženklas įkurtas 2013 metais, jo įkūrėjas yra generalinis direktorius Ye Guofu. Nuo tada MINISO atidarė daugiau nei 4200 mažmeninių parduotuvių daugiau nei 80 šalių, įskaitant JAV, JK, Kanadą, Australiją, Ispaniją, JAE, Indiją ir Meksiką.

Filosofija

MINISO ženklo filosofija – paprastumas, gamta ir gera kokybė. MINISO siūlo „grįžti į gamtą“, daug dėmesio skiriama estetikai, gražaus ir spalvoto gyvenimo būdo prekėms. Patrauklus prekių dizainas, kainos ir kokybės santykis, patogus apsipirkimas, tai yra stipriosios ženklo savybės, dėl kurių MINISO labai išpopuliarėjo visame Pasaulyje!

MINISO pasisako už kokybišką gyvenimo filosofiją, būtent dėl to prekės yra sukurtos gerbti vartotojus ir tiekti klientams tik aukštos kokybės ir konkurencingos kainos produktus. MINISO užsitarnavo vartotojų nuo 18 iki 35 metų pagarbą dėl savo kokybiško dizaino gaminių bei pasaulinių tendencijų sekimo.

Kainos ir kokybės santykis, Džiaugsmas, Lengvumas

MINISO vadovaujasi trimis pagrindiniais principais: kainos ir kokybės santykis, tai lemia sprendimus nuo dizaino iki medžiagų parinkimo; džiaugsmas apsiperkant – jausmas, kurį patiria mūsų klientai būdami MINISO parduotuvėse; lengvumas – atsipalaidavimo ir laimės jausmas, renkantis iš  didelės prekių įvairovės.

„Life is For Fun“

MINISO bendradarbiauja su visame pasaulyje žinomais prekių ženklais, tokiais kaip Coca Cola, Marvel, Hello Kitty, Sesame Street, Mickey and Minnie, Pink Panther, We Bare Bears, išleisdami žaismingus produktus, kurie yra ypač populiarūs tarp mūsų jaunųjų pirkėjų!

Atnaujinama...
  • Krepšelyje nėra produktų.